6 יתרונות לחברה שמעניקה שירות של הובלה

משהו מביא לאחסון תיבה לאחסון דירה בירושלים של חברת זוהר שירותי אחסנה

אם אתם רוצים למצוא שירותי אחסנה, כדאי מאוד שתחפשו שירותי הובלה ואחסנה יחד.
יכול להיות שאתם עוד לא מודעים לכמות היתרונות העצומה שיש לחברות הובלות שמציעות גם שירותי אחסנה אך זה בדיוק המאמר שיסביר לכם הכול מהכול.
לאחר מכן הבחירה תיראה לכם ברורה וטבעית.


שני שירותים במקום אחד

היתרון הברור ביותר של חברות הובלות שמציעות גם שירותי אחסנה הוא שאתם מקבלים שני שירותים במקום אחד. למה לשבור את הראש ולחפש שתי חברות שונות אם אפשר להיעזר באותה החברה גם להובלה וגם לאחסנה? זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר בטוח וגם הרבה יותר מהיר. במקום לתאם עם שתי חברות שונות, להתקשר לחברת ההובלות ולתאם את ההובלה ולאחר מכן לחברת האחסנה כדי להודיע שאתם מגיעים, המובילים יגיעו אליכם וייקחו את הציוד ומכאן הוא בידיים טובות


שירות גמיש יותר

שירות הובלה ואחסנה יהיה גמיש יותר כאשר הוא ניתן מאותה החברה. שירותי ההובלות יתבצעו בכל יום ויום בשנה ולמעשה תוכלו להעביר את הפריטים שלכם למחסן אפילו היום. ככה זה שהרכבים של חברת ההובלות מסתובבים בכל רחבי הארץ, הם יכולים להגיע אליכם בכל שעה שנוחה לכם. לעומת זאת שירות אחסנה בלבד לא יהיה גמיש באותה המידה כי לא תמיד תמצאו דרך להעביר את הציוד


אפשר לאחסן גם בחצי מחסן

כאשר אתם בוחרים בשירותי הובלה ואחסנה יחד אתם למעשה יכולים לאחסן גם בחצי מחסן או ברבע מחסן. אמנם יש גם חברות אחסנה בלבד שמציעות את השירות הזה אך כאשר מדובר בחברת הובלות, היא מתעסקת עם כל כך הרבה לקוחות שלעתים זקוקים לשירותי אחסנה במפתיע כי הדירה החדשה עוד לא התפנתה, ואז יש אפשרות לאחסון הכי נוח ומותאם שיש.


המחיר יהיה טוב יותר

כאשר אתם בוחרים בשתי חברות שונות אתם משלמים תעריף מלא לשתיהן. כאשר אתם בוחרים את אותה החברה לשתי המשימות אתם יכולים לקבל מחיר יותר טוב. כמובן שזה תלוי גם בעוד פרמטרים כמו כושר המיקוח שלכם וכמות הפריטים שאתם מאחסנים אך בכל זאת היתרון הזה משמעותי מאוד ויכול להיות מתורגם בטווח הארוך למאות שקלים


הפריט יהיה בטוח יותר

כאשר מובילים פריט עם חברת הובלות ולא באופן עצמאי, הוא יהיה בטוח יותר. ככה זה שבוחרים בחברת הובלה ואחסנה, היא יכולה לשלוח את הצוות שלה עד לביתכם, לפרק את הרהיט ולארוז אותו וגם במגזר העסקי יהיו תשובות לכל השאלות. פריטים בטוחים יותר שווים להובלה בטוחה יותר והובלה בטוחה יותר הוא השקט הנפשי שלכם.


להיות מוכנים לכל תרחיש

חשוב מאוד שתהיו מוכנים לכל תרחיש שיכול לקרות בעיקר אם אתם עוברים דירה. כל אחד שעובר דירה יודע שיש סיכוי שלמרות כל ההכנות וכל רשתות הביטחון, משהו יתפקשש. בסופו של דבר ייתכן כי הקבלן לא יסיים לבנות את הדירה בזמן, יכול להיות שהדייר שצריך לפנות את הדירה עבורנו לא יעשה זאת בזמן וכן הלאה. כאשר בוחרים בחברת הובלות שמציעה שירות אחסון אתם יכולים להיות בטוחים שאתם ערוכים לכל תרחיש כזה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן