שירות אחסנת ציוד

שירות אחסנת ציוד יכול להיות מעולה גם למשפחה, גם לעסק וגם לאנשים עצמאיים אשר יכול להקל על חייו.
מי צריך את השטחים האלו ומה חשוב לבדוק?

מי צריך מקום לאחסן את הציוד שלו?

שירות אחסנת ציוד יכול להיות מועיל לאנשים רבים. הוא יכול להיות מועיל למשפחה שמחפשת מקום לאחסן את הבגדים של הילד הקטן והצעצועים שלו עד להולדת ילד נוסף, או לאחסון רהיטים או מוצרי תינוקות שרגע לא נחוצים.
אחסנת ציוד יכולה להיות מעולה ליבואן מתחיל שרוצה לשווק מוצר חדש ברשתות השיווק או למי שמייצר פריטי אומנות כמו ציורים או כדים ואין לו מקום בבית להניח אותם. למעשה אחסנת ציוד יכולה לעזור לכל אחד והבחירה שלה חייבת להיות שקולה ומחושבת.

כיצד נבחר מחסן לאחסנת הציוד?

  • הפרמטר הראשון שלפעמים קל לשכוח ממנו הוא הקרבה של שטחי האחסון אליכם. שטח אחסון שלא יהיה קרוב לביתכם לא יהיה יעיל כלל וכלל.
  • שטח האחסון חייב להיות במחירים מתאימים לטווח הארוך. בצעו סקר שוק ובחרו שירות אחסנת ציוד שמתאים לכיס שלכם וכמובן בלי פשרות על האיכות.
  • המחסנים יכולים להיות עם בקרת אקלים מתקדמת כדי לשמור על תנאי לחות וטמפרטורה מתאימים. בדקו זאת לפני שאתם מחליטים על המחסן כי זהו פרמטר חשוב לרהיטים, מוצרי מזון, מוצרי אלקטרוניקה ועוד מוצרים רבים אחרים.

למה כדאי להשתמש בשירות אחסנה חיצוני?

שירותי אחסנה חיצוניים יכול לפנות מקום חשוב בבית שלכם כי לא לכולם יש מקום למחסן גינה ולעתים הקמת מחסן פשוט לא תתאים לבית. ברגע שהציוד שלכם מפוזר בבית, בין אם מדובר על ציוד עבודה או ציוד אישי, נוצרת בבית אווירה צפופה ולא איכותית. זה רק עניין של זמן עד שהאווירה בבית תהיה עצבנית יותר והוויכוחים יתחילו לצוץ ולא כדאי להשפיע כך לרעה על איכות החיים כאשר אפשר בקלות להיעזר בשירותי אחסנה.
שירותי אחסנה חיצוניים יפנו את המקום הנחוץ בבית וגם יתרמו לשטח אחסון מסודר יותר בלי שאתם צריכים להתעסק בהקמה שלו, וההשכרה תהיה נוחה מאוד לטווח הקצר והארוך.

התנאים המיוחדים שלנו

אם אתם עוברים דירה, נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה או שהכניסה לדירה החדשה מתעכבת, אם אתם בעלי עסק ואין לכם מקום לאחסן את הציוד הרב שלכם – פנו אלינו ונוכל לספק לכם פתרון מהיר ואחסנת ציוד בטוחה.
אנו מציעים תנאים מיוחדים במיוחד עבורכם:
האחסון מתבצע בתאים חדישים וממוגנים.
מחסנינו שוכנים בלב מושב אורה, הסמוך לבתי מגורים ובמקום מאויש ובטוח.
מחסנינו כוללים ביטוח מקיף ואמצעי מיגון מתקדמים, כגון: אזעקות, גלאי נפח
וגלאי עשן.
המחסנים עוברים טיפול שוטף של הרחקת מזיקים ושירותי הדברה כך שהציוד שלכם מוגן.
מחסנינו מחוברים למוקד ביטחון ומאובטחים 24 שעות ביממה.

אחסנת ציוד בירושלים מתייחסת לשירות הנותן מענה בטוח ונוח ליחידים המתמודדים עם מצבים שונים הדורשים אחסנה זמנית של חפציהם. מצבים אלו עשויים לכלול רילוקיישן, מעברים זמניים בין דירות, נסיעות ארוכות לחו"ל, ירושה של חפצים, חזרה זמנית לבית ההורים, אחסנה זמנית עקב גירושין ועוד. מתקני אחסון להשכרה בירושלים מציעים מקום בטוח ומבוטח לאחסון ציוד וריהוט, המספקים שקט נפשי לזקוקים לשירותי אחסון[

ניצול שירותי אחסון תכולת דירה מציע מספר יתרונות. זה מאפשר לאנשים לאחסן את חפציהם בצורה מאובטחת, במיוחד במהלך מהלכים זמניים או כאשר אין שימוש מיידי בחפצים. מתקני אחסון אלו מתאימים לאחסון תכולת דירה קטנה וגדולה כאחד, לרבות רהיטים, כלי בית וציוד משרדי. הם חסכוניים ונותנים מענה מצוין למי שצריך לאחסן את חפציו לפרקי זמן קצרים או ממושכים בירושלים

 כן, יש המון לקוחות שעושים רילוקיישן לחו"ל ומאחסנים לתקופה ארוכה

עבור אחסון תכולת דירה, חשוב לוודא שהמחסנים צמודים ומבטון עם אטימות מלאה כדי להגן על הציוד מלחות ורטיבות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן