שירותי אחסנת רהיטים

זוהר שירותי אחסנה מעמיד לרשותכם מחסנים וחדרי אחסון גדולים ונוחים לטווח קצר או ארוך.
אחסנה של מגוון רהיטים כגון:

  • מקררים
  • ספות
  • ארונות
  • שטיחים
  • ציוד מטבח
  • סלונים
  • ציורים וחפצי אומנות
אחסנת רהיטים

זוהר שירותי אחסנה מספקת מגוון שירותי אחסנה: אחסנת דירות, אחסנת משרדים, אחסנת ציוד ועוד.

התקשרו אלינו לייעוץ מומחה

שירותי אחסנה לריהוט

אם אתם עומדים כרגע לפני נסיעה ארוכה לחו"ל, או שאתם מתכננים לעבור לבית חדש וצריכים לפנות את הבית הנוכחי מרהיטים ולעבור למבנה זמני קטן.
תוך כדי המעבר ומצב הביניים כאשר עוברים למגורים זמניים עד שהבית החדש שלכם יתפנה, היו מודעים לכך שיש לכם אפשרות לאחסן את הציוד שלכם במקום לבצע מכירה או מה שנקרא "מכירת חיסול" ובכך להפסיד כסף רב הן על מכירת הציוד שברשותכם בזול והן על רכישה יקרה של כל הציוד מחדש.

אחסנה לטווח זמן קצר וארוך

במידה ואתם מתכננים לאחסן את החפצים שלכם באופן זמני ואף לתקופה של שנה או שנתיים, מומלץ לברר אודות אחסנת רהיטים שתספק פתרונות.

האחסנה תשמור על כל הציוד שלכם עד לרגע שתזדקקו לו מחדש.
מקום האחסנה יכול להיות גדול מספיק כדי להכיל דירה שלמה, ואתם תוכלו לשים בו ספות, תנורים, מקרר, פינות אוכל ואפילו את כלי הנגינה אם תרצו בכך.

היתרון הגדול של מקום איחסון אשר מיועד לכך הוא השמירה של כל החפצים שלכם במצב חדיש.
מקום האיחסון דואג לכך שמזיקים לא יתקרבו לריהוט או למוצרי החשמל שלכם ואתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שיש מי ששומר על הציוד שלכם.

הריהוט שלכם מוגן ומאובטח

אחסנת רהיטים מבטיחה לכם לא רק מחסן העונה לדרישות הגודל שאתם זקוקים לו אלא גם הגנה 24 שעות ביממה.

ההגנה כוללת מצלמות אבטחה אשר שומרות כמובן על הדיסקרטיות והפרטיות של הפריטים שלכם, ביטוח מלא לכל מקרה שלא יהיה כמו מקרים של כוח עליון עליהם אין לנו כל שליטה וכן עזרה כדי לעטוף נכון של כל הציוד שלכם.

ציוד אשר יש לעטוף אותו במגנים שונים יהיה עטוף כראוי כשהמטרה היא לשמוע על כל הציוד שלכם ולהסיר כל דאגה מלבכם ואין זה משנה היכן אתם נמצאים בעולם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן