שירותי אחסנת ציוד

פתרונות אחסנה לעסקים

לא לכולם יש מקום בבית להקמת מחסן גינה, וגם אם יהיה לכם שטח אחסון ביתי הוא יכול להיגמר מהר מאוד. כשיש שטח אחסון מאחסנים יותר מוצרים וכך למעשה תצטרכו עוד ועוד, בוודאי אם מדובר על ציוד שמשמש אתכם לפעילות העסק שלכם בתור חברה או בתור עצמאיים.
גם אם יהיה לכם מחסן בבית, זה לא יהיה נעים לא לכם ולא לכל המשפחה, כיוון שלהביא את העבודה הביתה זה לא דבר שמוסיף לאיכות החיים.
במקום להסתבך, מחסן חיצוני יספק לכם אחסנת ציוד נוחה והולמת.

למי אחסנת ציוד תהיה רלוונטית?

•אחסנת ציוד תהיה רלוונטית לאנשים שמחפשים מקום לאחסן את הצעצועים של הילדים, מוצרי תינוקות ולמעשה כל ציוד ביתי שתופס להם הרבה מקום בבית. יכול להיות שאתם בתקופה זמנית בבית ובעוד כמה חודשים, אולי כמה שנים, אתם מתכננים לעבור לדירה גדולה יותר. עד שתחסכו את הכסף לדירה החדשה, תוכלו לאחסן את הפריטים במחסן חיצוני.
•עצמאיים ופרילנסרים צריכים שטחי אחסון כדי לאחסן את ציוד העבודה שלהם.
יכול להיות שזה יבואן מתחיל שמייבא מוצרים מחו"ל וצריך שטחי אחסנה, לעתים עם שירותי לוגיסטיקה מלאים, ייתכן שזהו מדביר שצריך לאחסן את ציוד ההדברה שלו או גנן שמשתמש במכסחת דשא ובדשנים מסוימים שלא יכולים להיות בבית וכן הלאה.
•אחסנת ציוד רלוונטית גם לאנשים שמייצרים דברים בביתם. למשל, יש אנשים שכתחביב הקימו מבשלת בירה ביתית, אך את הבירות שהם מייצרים, שאותם הם מוכרים כהכנסה נוספת אך רק לשם מימון המשך הפעילות, צריכים מחסן שיכיל את כל הבירות שלהם. זו דוגמה אחת מיני רבות והאחסנה נכונה גם לפריטי אומנות, ציורים וכו'.

אחסנה שקרובה לבית

חשוב מאוד לבחור את המחסן קרוב לביתכם. יש חברות שיציעו לכם אחסנת ציוד בתנאים נוחים ומחירים הולמים, אך חשוב לבצע סינון ראשוני לפי המיקום הגיאוגרפי. כך תוכלו להבטיח שהגישה שלכם לציוד שלכם תהיה מלאה ולא רק בגלל שעות הפתיחה הנוחות של המחסן, אלא בגלל קלות ההגעה שלכם ברכב בזמן נסיעה סביר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן