שירותי אחסנה מתקדמים לכל מטרה

שירותי אחסון לכל מטרה

מחסננו ממוקמים במושב אורה, באזור מטופח ומיושב. בפתח המושב ישנו שער חשמלי, המאפשר כניסה לתושבי המושב בלבד.
המקום מצולם במעגל סגור ונמצא תחת פיקוח של "מוקד-מיקוד".

מחסננו מאובטחים ברמה בגבוהה ביותר ומתוחזקים באופן שוטף.

כל המבנים שלנו מבוטחים על ידי חברת "כלל חברה לביטוח", תחת פוליסה המעניקה כיסוי בגין הסיכונים הבאים:

אש
פריצה
נזקי טבע
נזקי מים

למה כל כך חשובה אחסנה מאובטחת?


גם אם יהיה מקום אחסון נהדר מכל הבחינות בסופו של דבר בראש ובראשונה חשוב שהמקום יהיה בטוח. אם המקום לא יהיה בטוח לא תוכלו לדעת מה יהיה גורלו של הציוד שלכם ואם המקום עצמו לא בטוח אז כנראה גם לא מדובר בחברה כל כך בטוחה שלא בטוח תספק לכם אחריות.

חשוב מאוד שהאחסון יהיה בטוח מכל הבחינות כי רק כך תוכלו להיות בראש שקט. אי אפשר לצאת לחופשה בחו"ל, בטח לא לרילוקיישן או אפילו לאחסן את תכולת הדירה שלכם לכמה שבועות ללא דאגות אם המקום לא יהיה בטוח. גם אחסון צרכים עסקיים או לכל צורך אחר לענייני עבודה חייב קודם כל להיות בטוח לחלוטין.

שירותי אחסון בטוח מפני מפגעי מזג האוויר

הדבר הראשון ואולי גם הסביר ביותר שיפגע בציוד שלכם שמאוחסן בשירותי מחסן כלשהו, הוא מזג האוויר. נכון שיש גם חשש רב לגניבות ועל כך נרחיב בהמשך אך חשוב לזכור שמזג האוויר יכול להיות הרבה יותר מסוכן ממה שנדמה.

כמובן שרוח חזקה לא יכולה לפגוע בציוד שלכם אלא אם כן המבנה רעוע ויכול לקרוס מה שלא סביר שיקרה, אך הגשם יכול להיות מפגע רציני.

הסכנה באחסון תכולת ציוד היא שהגשם יכול לחדור אל אזור המחסן ולהרטיב את הציוד שלכם ולא משנה באיזה ציוד מדובר, הוא ייהרס. חשוב שהמקום יהיה אטום לחלוטין לכל נזק של רטיבות ולשם כך יש צורך בהתחייבות כתובה.

תנאי אחסנה מושלמים בכל עת

שירותי אחסון ממוגן מפני תנאי מזג אוויר יכול להגיע באותה נשימה עם תנאי אחסון מתאימים. למעשה, מזג האוויר משפיע על תנאי האחסון גם לא במגע ישיר, בעיקר במה שקשור לתנאי לחות.

תנאי הלחות ואפילו הטמפ' הגבוהה בשטח האחסון יכולים לגרום לנזק רב לפריטים, נגיד והחלטתם על שירותי אחסנת רהיטים ואתם צריכים לשמור על רמת לחות נכונה ובקרת אקלים מאוזנת, מה צריך לעשות במקרים אלו? לדאוג לאחסון שלכם עם מערכות בקרת אקלים מתקדמות שינטרו את כל הנתונים ויוכלו לאזן את תנאי האחסון כשיש צורך.

כך הפריטים שלכם יקבלו אחסון מושלם בכל הפרמטרים.

מערכות הגנה מתקדמות למניעת נזקים וגניבות

בנוסף לכוח האדם שחייב להיות במקום, שטח המחסנים חייב להיות מרושת במערכות מתקדמות כמו מערכת אזעקה ומערכת מצלמות במעגל סגור. ללא המערכות הללו הסיכוי לכך שתהיה טעות אנוש כלשהי גבוהה הרבה יותר.

כאשר יש מערכת מצלמות במעגל סגור אפשר תמיד לתפוס את החשודים במעשה באותו הרגע וכמובן להבין מה קרה לאחר מכן במידה ונגנב פריט מסוים. חשוב לזכור כי מערכות אלו יהיו ברוב המחסנים אך יחד עם זאת יש לבדוק את הסכם האחריות לכל מקרה שיכול לקרות.

מדוע חשוב למצוא לכל חפץ מקום אחסנה?

כאשר מדובר על ציוד ביתי כמו ריהוט, ציוד ביתי, ספרים ועוד כדאי לאחסן פשוט כדי לעשות סדר וכדי לפנות מקום לחפצים אחרים שמחליפים את מקום הישנים.

ישנם חפצים שאחסונם חשוב גם מבחינה בטיחותית: למשל כאשר מדובר על ציוד כבד המיועד לעבודה, מכשירים חשמליים ואפילו חומרים מסוכנים כמו דשנים.

כאשר אלה חשופים, בין אם בבית ובין אם בעסק, הם מהווים סכנה. בבית הילדים יכולים להתעסק איתם ולהיפגע. גם בעסק הסיכון לכך שחומר שאינו מאוחסן ישפך הוא גבוה יותר, וגם הסיכוי לפגיעה בציוד: שחיקה של מכשירים או החלדתם גבוהה יותר.

שירותי אחסנה

מהי מערכת בקרת אקלים?

מערכת בקרת אקלים היא מערכת ממוחשבת שבאמצעותה אפשר להקפיד על כך ששילוב הטמפרטורה והלחות במקום מסוים יהיו מותאמים באופן אידיאלי לתכולתו או לתפקודו.

מערכת בקרת אקלים חדשנית חייבת בתעשייה באולמות הייצור על מנת לאפשר את תפקודה הטוב ביותר של כל מכונה, בחדרי קירור, חממות שבהן נדרשים תנאי אקלים מסוימים מאוד ששונים מהותית מתנאי האקלים שבחוץ וגם במקומות אחסנה מסודרים בהם מאוחסן ציוד ממתכת, עץ, זכוכית או נייר.

לפני תחילת האחסון – בצעו מיון קפדני

בחירת מחסן להשכרה בתור מקום אחסנה לציוד ללא ספק תשמור על הציוד בצורה הטובה ביותר ולטווח הארוך ביותר מכל מקום אחר בו הציוד יאוחסן, אך חשוב גם לאחסן בצורה נכונה.

השלב הראשון לכל אחסון הוא מיון. זה הזמן לעשות גם סדר, להיפטר מציוד ישן שכבר אינו משרת אתכם או שהחלפתם בציוד חדיש יותר. אל תהססו לשים בצד את החפצים או הציוד שאינם נמצאים בשימוש. תמיד יהיה מי שישמח לקבל.

להעניק לכל חפץ אחסון את הטיפול המתאים

אחסנה נכונה ובטוחה תלויה גם בטיפול שתתנו לכל חפץ בהתאם למידת השימוש בו ולחומר ממנו בוא עשוי. אחסנו יחד חפצים העשויים מאותו חומר. כך לא תהיה תגובה בין חומר אחד לאחר ושחיקת החומר תהיה מינימלית. מצאו לכל חפץ את המיקום המתאים לו במחסן לפי מידת השימוש בו.

חפצים הנמצאים בשימוש גבוה יחסית אחסנו קרוב יותר לפתח המחסן. ככל שחפץ נמצא בשימוש רב יותר כך כדאי שיהיה נגיש יותר.

לסיכום, אחסנה נכונה של ציוד היא חלק בלתי נפרד מהתנהלות כלכלית נבונה וארוכת טווח. השכרת מחסן בו תקבלו גישה חופשית לציוד בתוספת בקרת אקלים ואבטחה ישמור על חפציכם לטווח הארוך ביותר.

שירותי אחסנה בטוחה במחסני "זוהר"

אם אתם חייבים למצוא מחסנים להשכרה כדי לאחסן את תכולת הדירה שלכם או כל מוצר או פריט אחר, אתם חייבים לוודא מספר פרמטרים לפני.
המקום צריך להיות מתאים לסוג המוצרים שאתם רוצים לאחסן, הוא צריך להיות גדול מספיק וכמובן גם במחיר משתלם, אך בראש ובראשונה להיות בטוח.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן