מה צריך לבדוק לפני אחסנת דירות

אחסנת דירות – כיצד בוחרים את החברה שתעניק לנו את השירות החשוב הזה? האם יש דברים שחשוב לבדוק לפני? במאמר זה נסביר לכם הכול לגבי אחסנת דירות

מי צריך לאחסן את תכולת הדירה

אחסון תכולת הדירה הוא דבר נפוץ מאוד והוא נדרש מסיבות מגוונות. הסיבה הראשונה היא כאשר אנו מקבלים תכולת דירה שלמה מאימא או אבא שהלכו לעולמם, כאשר הירושה הזו יכולה להיות בעלת שווי כספי רב, אם כי הדירה עצמה צריכה להתפנות לדייר חדש. ייתכן גם שמדובר במשפחה שטסה לחופשה ארוכה או לרילוקיישן כאשר הציוד כולו חייב אחסנה ראויה. המקרה הנפוץ ביותר הוא דווקא אירוע בלתי מתוכנן, כאשר הדירה החדשה מהקבלן טרם מוכנה והדירה הישנה כבר חייבת להתפנות. בכל מצב כזה יש לדאוג לאחסנת דירות מתאימה

מה צריך לבדוק לפני שמחליטים על האחסנה?

•הרהיטים שלכם יכולים להיות עמידים וחזקים אך במחסן הם יכולים להיהרס. אחסנת דירות שווה עשרות ולעתים מאות אלפי שקלים, ואם הציוד שלכם ייהרס בגלל לחות או בגלל מזיקים, לא רק הנזק הכספי יהיה עצום אלא גם עוגמת הנפש. חשוב לבחור את האחסון שיספק תנאים נוחים לאחסון.
•אתם לא היחידים שרוצים לקבל את תכולת הדירה שלכם ביום מן הימים, יש גם לא מעט גנבים שישמחו לשים עליו יד. בדקו שאחסנת הדירות בטוחה לחלוטין וכמובן שמדובר בחברה אמינה עם צוות עובדים אמין ומקצועי.
•גם במידה ויש נזק כלשהי לציוד, בין אם מנזקי הגשם, לחות גבוהה או גניבה, אתם זכאים לפיצוי. בדקו שיש אחריות על תכול תהדירה ובדקו גם את גובה האחריות והסעיפים שבגינם היא תופעל.
•לא תרצו לקבל הודעה מחברת האחסנה שהציוד שלכם חייב לצאת כי נגמרה תקופת האחסנה. האחסון חייב להיות בעל טווח בלתי מוגבל וכמובן שלא יהיו עליות מחירים פתאומיות שלא ידעתם עליהן מראש.

אנו בזוהר שירותי אחסנה כבר שנים רבות עוזרים ללקוחות רבים לאחסן את תכולת הדירה שלהם בביטחון מלא לתקופות זמן ארוכות וקצרות.
אצלנו תהיו בטוחים שתקבלו את כל הפריטים שלכם בדיוק כפי שהם נכנסו.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן