מה חשוב לדעת לפני שכירת שירותי אחסון

שירותי האחסנה של חברת זוהר שירותי אחסנה בע''מ

שירותי אחסון חשובים מאוד במצבים מסוימים בחיים, כמו למשל אחסון ציוד לעבודה או אחסון תכולת דירה עד לפינוי הדירה החדשה, במצבים בהם אתם מבצעים רילוקיישן או סתם יוצאים לחופשה ארוכה.
שירותי אחסנה אלו חייבים להיות אחראיים ואמינים והנה כמה פרמטרים שיעזרו לכם להבין האם מדובר בשירות איכותי ובטוח.

האם האחסון לטוח הארוך אפשרי?

אחד מהנושאים העיקריים שאותם תצטרכו לבדוק לפני קבלת שירותי אחסון מחברת אחסנה היא משך האחסנה. אם מדובר על אחסנה לטווח הקצר, כזה שידוע מראש בוודאות, השיקול יהיה פחות חשוב אם כי עדיין יהיה רלוונטי, אך באחסון לטווח הארוך זהו אחד הפרמטרים העיקריים.
האם אפשר לאחסן ללא הגבלת זמן? האם התעריף יכול לעלות בהמשך שכבר לא תהיה לנו אפשרות אחרת? האם ניתן לקבוע לפרק זמן מסוים ואז להאריך או שזו תהיה בעיה?
אלו הם עניינים שתצטרכו לבדוק טרם קביעת תשלום ותנאי האחסון האחרים כדי לראות אם שירות זה רלוונטי.

האם תנאי האחסון הולמים?

כל מוצר וכל פריט יצטרך אחסון אחר. אם תרצו לאחסן את הרהיטים שלכם תצטרכו אחסון במקום מרווח, אם תרצו לאחסן גלידות שייבאתם מחו"ל תצטרכו אחסון מקורר, אם תרצו לאחסן פריטי אלקטרוניקה או פריטי עץ רגישים תצטרכו מקום שמכיל מערכת בקרת אקלים שתמזער את אחוזי הלחות כדי למנוע את הרס המוצרים וכן הלאה.
כל סוגי האחסון האלו מצריכים מכם שיקול דעת כבד ופרטני לפני בחירת החברה שתספק לכם את שירותי האחסון. כמו כן, חשוב לבחור מקום נקי שמודבר כהלכה גם אם לא מדובר על מוצרי מזון, כי זה מעיד האם מדובר בחברה רצינית ומכובדת.

אלו שירותים קיימים לחברה

שירותי אבטחה הם לא שאלה של מותרות אלא הכרח. שירותי אחסון אלו הופכים להיות הדובדבן שבקצפת עבור פורצים שיודעים שמחכה להם בתוך האזורים הללו מגוון רחב של ציוד.
שירותי אבטחה 24 שעות חייבים להינתן במקום כמו גם נגישות מלאה למוצרים שלכם.
בנוסף, חשוב לבדוק האם לחברה יש גם אפשרות לארוז ולהוביל את הציוד למחסנים ומהם, כאשר ישנה אפשרות גם לשירותי לוגיסטיקה מלאים של סידור משלוחים והפצה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן