אודות

החברה הוקמה על מנת לספק שירותי אחסון מתקדמים לסקטור הפרטי והעסקי כאחד, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, איכותי ואמין לכל לקוח ובכל זמן. מחסני החברה נבחרו בקפידה, על מנת לאפשר לכל לקוח לאחסן את תכולת הבית או המשרד במקום בטוח לגמרי ולאפשר לו להמשיך בחייו ללא דאגות.

מחסנים להשכרה בירושלים של זוהר שירותי אחסנה
מחסנים בירושלים של זוהר שירותי אחסנה

שירותי אחסנה של זוהר – כל היתרונות

אנו מאמינים, כי שירותי אחסון צריכים להינתן אך ורק על ידי חברה שמסוגלת לספק ללקוחותיה התחייבות לכך שהציוד שלהם יישמר בצורה הטובה ביותר, ויוחזר אליהם בדיוק באותו מצב שבו הוכנס למחסן.
לכן, אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי שכזה, ועוד הרבה יותר.

  • מחסן גדול – המחסן ממוקם במושב אורה ומשתרע על פני שטח רחב ידיים. כך יש באפשרותנו להציע שירותי אחסנה מקצועיים למספר רב של לקוחות.
  • אחסון פרטי – הציוד שלכם מאופסן ביחידה אישית שרק לכם יש גישה אליה. כך אנחנו מבטיחים פרטיות והגנה מלאות לחפצים שלכם, ומאפשרים לכם לישון בשקט.
  • אבטחה 24/7 – המחסן מאובטח 24 שעות ביממה הן באמצעות מצלמות אבטחה מתקדמות והן באמצעות מערכת אזעקה המחוברת למוקד.
  • שירותי הובלה – בנוסף לשירותי האחסנה שאנו מציעים, נשמח לספק לכם שירותי הובלה מקצועיים, אל המחסן וממנו, אשר יחסכו מכם את הצורך לעבוד עם ספק שירות נוסף ויבטיחו לכם הובלה במועד המתאים לכם ביותר. שירות זה יחסוך לכם לא מעט כסף, וזהו יתרון משמעותי נוסף.
  • לכל תקופה שתצטרכו – אנו מספקים שירותי אחסנה ללא הגבלת זמן, כך שתוכלו לאחסן אצלנו את הציוד שלכם לפרקי זמן קצרים או ארוכים בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

אם גם אתם רוצים להיות בטוחים שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות
צרו קשר עוד היום ותקבלו שירות מחברה שמקצועיות ואמינות הן אצלה מילות המפתח בשירות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-9097766

דילוג לתוכן