מחסנים להשכרה

 
מחסנים להשכרה יכולים להתאים לכל המגזרים, מהמגזר הפרטי ועד המגזר התעשייתי. הם יכולים לאחסן תכולת דירה שלמה, הם יכולים לאחסן ציוד לעסקים ועוד. במאמר זה נסביר את כל מה שצריך לדעת על מחסנים להשכרה, למי הם יכולים להיות שימושיים וכיצד לבחור אותם נכון.

 

מחסנים להשכרה - כיצד זה עובד?

 
שטחי האחסון יכולים להיות הדבר שיתקיל אתכם בתור אנשים פרטיים ובתור בעלי עסקים.
יכול להיות שהצעצועים של הילדים כבר תופסים מקום רב מידי ואין לכם איפה לשים אותם אך אתם ממש לא מעוניינים לזרוק אותם, יכול להיות שזו ירושה שקיבלתם ואתם לא יודעים איפה לאחסן אותה ואולי זה העסק שלכם שיכול להזמין סחורה רבה יותר ולהתרחב אך אין לכם מחסן משלכם לאחסן בו את כל הציוד.
מחסן להשכרה יהיה למעשה יחידת אחסון חיצונית שנמצאת במקום עם מחסנים רבים, כאשר המפתח יהיה אצלכם ותוכלו לגשת אליו מתי שתרצו, כאשר הוא מאובטח 24 שעות ביממה.

 
מחסנים להשכרה
 

מי יכול להשתמש במחסנים להשכרה?

 
  • במחסנים להשכרה כולם יכולים להשתמש כאשר במגזר הפרטי ניתן למנות בעיקר אנשים שעברו לחו"ל במסגרת רילוקיישן או לחופשה ארוכה והם רוצים לאחסן את תכולת הדירה שלהם במחסן נפרד.
    גם ירושה, פינוי הדירה לפי חוזה עד לקבלת המפתח מהקבלן ועוד מקרים נוספים מצריכים מחסנים להשכרה.
  • במגזר העסקי השימוש הוא בעיקר למלאי. מדבירים, שיפוצניקים, יבואנים והרשימה עוד ארוכה ביותר. במגזר העסקי השימוש יהיה מגוון ביותר ולעתים יש צורך במחסנים מקוררים או מחסנים שישמרו בהקפאה.

 

כיצד בוחרים מחסנים להשכרה?

 
לפני שאתם בוחרים את המחסן אתם חייבים להבין איזו סוג אחסנה אתם צריכים. האם אתם רוצים לאחסן במחסן, או במכולה? האם אתם צריכים לאחסן בטמפרטורת החדר או בקירור? האם אתם צריכים שטח אחסון משלכם או שאפשר לאחסן בשטח שיתחלק עם עוד אנשים כדי לחסוך במחיר? כל השאלות האלו ועוד רבות אחרות צריכות להישאל על ידכם ולאחר מכן עליכם לבצע סקר שוק. ללא סקר שוק לא תדעו לעולם האם קיבלתם את ההצעה הכי טובה, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת איכותה של החברה.
 
 
 

נציגי זוהר שירותי אחסנה עומדים לרשותכם
התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת!