חברת זוהרין מתמחה בשירותי אחסון רהיטים ותכולת דירה, אחסנה של משרדים וציוד לעסקים ועוד מגוון של שירותי אחסון. חברתנו מעמידה לרשותכם שלל יחידות אחסון ומחסנים בכל הגדלים ומאפשרת לכם לשכור אותם לכל פרק זמן שתרצו במחירים משתלמים ובתנאים הטובים ביותר, על מנת שכל רכושכם היקר והאישי יישמר בצורה הבטוחה והממוגנת ביותר!

מה הם שירותי אחסנה?


שירות אחסון הינו שירות ששומר על כל סוג של תכולה בהתאם לזמן הנדרש, החל משבוע ועד למספר שנים, כשהוא דואג לכל התנאים הראויים שמגנים על התכולה. שירותי אחסנה מקצועיים יכללו מכולות של חברת האחסנה שמציעה בנוסף לשירותי האחסון גם שירותים משלימים כגון - ניהול המלאי המאוחסן, שמירה, אריזה, פירוק והרכבה וכולי. לאור כל מגוון השירותים שיש, חשוב לוודא שאכן שירותי האחסנה מותאמים לאופי וסוג התכולה ולכל הצרכים של העסק או האדם הפרטי המבקש לאחסן.

שירותי אחסנה – למי זה מיועד?


-עבור תכולת דירה לכל אדם או משפחה שעוברים דירה וממתינים עד לקבלת המפתח לביתם החדש.
-לכל אדם שעושה רילוקשיין לחו"ל לתקופה ממושכת וזקוק לאחסון תכולת הבית שלו שנשארת בארץ.
-לכל מי שנמצא בתהליך שיפוץ של בית או משרד ורוצה להגן על הריהוט והמחשבים לכל תקופת זמן השיפוצים.
-ליבואנים שרוצים לשמור את תכולתם במקום מוגן כל זמן שהוא עומד לפני מכירה או בזמן מכירה.
-מקור אחסון לאומנים או לבעלי גלריות לאומנות של ציורים, פסלים, מוצגים וכדומה.

מה חשוב לדעת בטרם בוחרים שירותי אחסנה?

אחד הדברים שחשוב לדעת על שירות אחסנה הם מה הם התנאים שמתלווים לאחסון, שכן התנאים הללו יסייעו רבות על שמירה איכותית של התכולה, ויש לוודא קודם לכן, את סוג המבנה בו יאוחסנו הפריטים ואלו הגנות קיימות במתקן האחסנה, מאחר שיש סוגי אחסון שונים כגון: מכולות, מבנים שעשויים ממתכת, מבנים חקלאיים שהוסבו למחסן ומבנים שעשויים בטון.


הייחודיות של חברת זוהרין

חברת זוהרין שממוקמת בעיר ירושלים ייחודית ביחס האישי שלה לכל לקוח ובתנאי האחסון המשודרגים שלה שמותאמים לכל סוג של תכולה. כל יחידת אחסון תהייה ממוקמת במתחם חתום ומוגן מפני נזקי מזג האוויר שמספק את מלוא התנאים הנדרשים לאופי התכולה. בנוסף, החברה דואגת לבקרת אקלים שמסייעת להתגבר על טמפ' גבוהות בעונת הקיץ ומונעת התחממות של כל התכולה שעלולה לגרום לפגיעה והרס בכל הריהוט והסחורה. החברה מחזיקה במערכת ספרינקלרים, גלאי עשן שמעניקים ביטחון בכל מקרה חלילה של שריפה. הגנה הרמטית מפני פריצות באמצעות חיבור למוקד שמירה ושמירה פיזית של איש ביטחון. נעילה שמותאמת לכל תא ומתקן אחסון. כמו כן, הגנה מפני מיני מזיקים באמצעות חברת הדברה מוסמכת.