אחסנה בטוחה במחסני "זוהר"

 
אם אתם חייבים למצוא מחסנים להשכרה כדי לאחסן את תכולת הדירה בירושלים, או כל מוצר או פריט אחר, אתם חייבים לוודא מספר פרמטרים.
המקום צריך להיות מתאים לסוג המוצרים שאתם רוצים לאחסן, הוא צריך להיות גדול מספיק וכמובן גם במחיר משתלם, אך בראש ובראשונה להיות בטוח.
 

למה חשוב אחסון בטוח?

 
גם אם יהיה מקום אחסון נהדר מכל הבחינות בסופו של דבר בראש ובראשונה חשוב שהמקום יהיה בטוח. אם המקום לא יהיה בטוח לא תוכלו לדעת מה יהיה גורלו של הציוד שלכם ואם המקום עצמו לא בטוח אז כנראה גם לא מדובר בחברה כל כך בטוחה שלא בטוח תספק לכם אחריות.
חשוב מאוד שהאחסון יהיה בטוח מכל הבחינות כי רק כך תוכלו להיות בראש שקט. אי אפשר לצאת לחופשה בחו"ל, בטח לא לרילוקיישן או אפילו לאחסן את תכולת הדירה שלכם לכמה שבועות ללא דאגות אם המקום לא יהיה בטוח. גם אחסון צרכים עסקיים או לכל צורך אחר לענייני עבודה חייב קודם כל להיות בטוח לחלוטין.
 

אחסון בטוח מפני מזג האוויר

 
הדבר הראשון ואולי גם הסביר ביותר שיפגע בציוד שלכם שמאוחסן במחסן כלשהו, הוא מזג האוויר. נכון שיש גם חשש רב לגניבות ועל כך נרחיב בהמשך אך חשוב לזכור שמזג האוויר יכול להיות הרבה יותר מסוכן ממה שנדמה. כמובן שרוח חזקה לא יכולה לפגוע בציוד שלכם אלא אם כן המבנה רעוע ויכול לקרוס מה שלא סביר שיקרה, אך הגשם יכול להיות מפגע רציני. הגשם יכול לחדור אל אזור המחסן ולהרטיב את הציוד שלכם ולא משנה באיזה ציוד מדובר, הוא ייהרס. חשוב שהמקום יהיה אטום לחלוטין לכל נזק של רטיבות ולשם כך יש צורך בהתחייבות כתובה.
 

תנאי אחסון מושלמים בכל עת

 
אחסון בטוח מפני תנאי מזג אוויר יכול להגיע באותה נשימה עם תנאי אחסון מתאימים. למעשה, מזג האוויר משפיע על תנאי האחסון גם לא במגע ישיר, בעיקר במה שקשור לתנאי לחות. תנאי הלחות ואפילו הטמפ' הגבוהה בשטח האחסון יכולים לגרום לנזק רב לפריטים, מה צריך לעשות במקרים אלו? לדאוג לאחסון עם מערכות אקלים מתקדמות שינטרו את כל הנתונים ויוכלו לאזן כשיש צורך. כך הפריטים שלכם יקבלו אחסון מושלם בכל הפרמטרים.
 
 

אחסון בטוח מפני גנבים

 
גם אם מזג האוויר לא יטריד אתכם והציוד שלכם מאוחסן בתוך מכולה או מחסן אטומים לחלוטין, וגם אם יש מערכות בקרת אקלים שתדאג שהטמפ' ואחוזי הלחות תמיד יהיו הכי מדויקים שיש, יכול להיות שיד אדם תגיע אל המחסן ופשוט תגנוב את הציוד. יכול להיות שהגניבות יהיו מתוך המקום עצמו ויש לא מעט עובדים שמשתפים פעולה או גונבים על דעת עצמם, ויכול להיות שהאזור פשוט לא יהיה מאובטח בצורה מספקת ולכן קל מאוד להיכנס אליו, לעתים ב'תחפושת' של לקוח. לכן חשוב שיהיה כוח אדם במקום שישמור עליו 24 שעות ביממה ויבצע סיורים מידי פעם.
 

מערכות הגנה למניעת נזקים

 
בנוסף לכוח האדם שחייב להיות במקום, שטח המחסנים חייב להיות מרושת במערכות מתקדמות כמו מערכת אזעקה ומערכת מצלמות במעגל סגור. ללא המערכות הללו הסיכוי לכך שתהיה טעות אנוש כלשהי גבוהה הרבה יותר. כאשר יש מערכת מצלמות במעגל סגור אפשר תמיד לתפוס את החשודים במעשה באותו הרגע וכמובן להבין מה קרה לאחר מכן במידה ונגנב פריט מסוים. חשוב לזכור כי מערכות אלו יהיו ברוב המחסנים אך יחד עם זאת יש לבדוק את הסכם האחריות לכל מקרה שיכול לקרות.
 
 

האחסון בזוהר שירותי אחסנה קל ובטוח!

 
מחסננו ממוקמים במושב אורה, באזור מטופח ומיושב. בפתח המושב ישנו שער חשמלי, המאפשר כניסה לתושבי המושב בלבד.

המקום מצולם במעגל סגור ונמצא תחת פיקוח של "מוקד-מיקוד".

 
מחסננו מאובטחים ברמה בגבוהה ביותר ומתוחזקים באופן שוטף.
כל המבנים מבוטחים על ידי חברת "כלל חברה לביטוח", תחת פוליסה המעניקה כיסוי בגין הסיכונים הבאים:

  • אש
  • פריצה
  • נזקי טבע
  • נזקי מים
 

לפרטים נוספים או להצעת מחיר תוכלו להשאיר פרטים כאן או לחלופין להתקשר ונשמח לעזור!